Subscribe to Ben Anne Oluyorum. Subscribe to Ben Anne Oluyorum.'s comments

Merhaba,

Kızlar bügünkü postum avent süt sağma makinası  ile ilgili olacak. avent süt sağma pompası da diyorlar. Aynı zamanda önümüzdeki postlarda avent süt saklama ürünlerini de sizlere tanıtacağım.

Doğumdan sonra yaklaşık bir aylık doğum iznim bitince, mecburen  bende avent süt sağma makinesi almak zorunda kaldım. Şimdi sizlerle ayrıntılı yorumlarımı, avent süt saklama pompasının fiyatını paylaşacağım.

Yorumlar :Resimlerden göreceğiniz üzere ürün oldukça geniş bir aksesuar yelpazesiyle geliyor. Avent biberonun üst kısmında gördüğünüz aparat pompanın motor kısmı. Aynı zmanda bu elektrikli pompa yine diğer resimde gördüğünün kol takılarak manuel hale de çevirebiliniyor. Ürün adaptörü vasıtası ile çalışabiliyor. Bunun yanında mobil olarak çalıştırmak isterseniz pil kutusuna 4 adet kalem pil takarak mobil olarak da kullanabiliyorsunuz. dolayısıyla bu ürünü alarak bir adet manuel göğüs pompası, bir adet biberon, bir adet elektrikli pompaya sahip oluyorsunuz. Sadece avent biberonun 25 TL olduğu düşününlünce ürünün fiyatının aslında çok yüksek olmadığı da ortay çıkıyor. Ürün normalde 250 Tl gibi bir fiyatla satılırken ben şu siteden 175TL gibi bir fiyatl aldım. Bir gün içinde çok güzel bir şekilde geldi. Size de tavsiye ederim. Üstelik de yaptığım ufak bir araştırma ile ürünün yurtdışında wallmartta 114 $ satıldığını görünce daha da sevindim.


Ürün ismi:

 

Avent Süt Sağma Pompası

Fiyatı:85-135 TL

Marka: Avent

Resimler:

Videolar:

Kızlar kusura bakmayın youtube da araken süt sağma makinesi diye yazınca bu çıktı karşıma. Halime bayaa güldüm. İnekten farkım yok çünkü…


Leave a Reply

Switch to our mobile site